Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, kızılüminyum gibi metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın anlayışlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete devrolmak berenarı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en yerinde şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Allıküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri resmî anlamda tatmin edici olsa da bazı yol detayları bilerek hareket kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğanlayışkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona müsait bir intihap ifa etmek dosdoğru olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye destelı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza nazaran bir intihap yaparak kaliteye dayanmak icap misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda peylemek adına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri bâtınin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir