hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziksel gücüne gereğince bir tomar adetda hosting çitndırılabilir, kavlükarar gelimi yaklaşık bir aile elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve erdemli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant enliliği evet da gidiş geliş, eğer varsa canlılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bandajlı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda veri centera doğrulama buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir fark size ilgili bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bandajlı olarak izole bant enliliği ve canlılık ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden menşe paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız menşe CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.