MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yaratıcı infaz muhtıra yüzlerce saat dinlenerek makam didaründe İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli yüksek olduğu bilindiği karınin infaz ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya izlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren infaz cidden görülmeye porte. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde temsil edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden baktığınız gün uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında cidden körpe bir iş çıharemp insanlara en hayır şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir