Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Oranlı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye esasladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ziraat kesimünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve mecallü kişi kaynağına mevla olan Üçesasak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş fehamet sağlayan Üçesasak Ekincilik; kaba Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Daimî tekâmül ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem habitat süresince hem bile habitat dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şayeste ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha ziyade kâr ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona ya da vazıh bir trap kazısına boşamak kucakin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden duymak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabil alanlara boşamak kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmaslahattirilebilir ve birmebzul ağababaşmanla da kocaletilebilir. Asıl deşenler ekseriyetle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre oranla sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dakika efsaneviın sütü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylece daha ziyade semere almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gani ve mahsuldar bir tarımsal üretim kucakin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı kucakin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi kucakin tarımsal dış satım noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir