Okeyde Şansın Etkisini Azaltmak İçin Neler Yapılabilir?

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’bile en iyi taşınabilir okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa emsal şekilde, canlı okey oyunlarına sulplabilirler. Belli bir müddet içre en çok noktaı toplayan özlük, oyunu kazanır. Bunun taliı sıra, birbir hayli taşınabilir tatbikat da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her yaştan insanoğlunun yumuşakuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve kağşamak ücretsizdir. Bir dubara oynamayı korumak çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • özge ne taşınabilir okey uygulamaları var?
 • En popüler uygulamalar nelerdir?

Mynet Okey, taşınabilir cihazlarda indirilebilen en popüler takım okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı dubara modu bulunmaktadır ve gerek arkadaşlarınızla gerek bigânelarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem bile IOS cihazlar derunin mevcuttur.

Okey Plus, az daha her okey oyuncusunun alışkın başüstüneğu bir dubara unvanına sahiptir. Sükselı bir tatbikat olan Okey Plus, 4 milyondan bir tomar adam aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: olağan okey ve dolaşma okey. Hem Android hem bile IOS derunin uyumludur.

Aplikasyon İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Hareketli okey kağşamak çıktı çok elan amelî ve elan ucuza esrar oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden eğlenceli taşınabilir uygulamalar arasında kanunlar yaparak okey keyfini yaşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Katıl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk harsü derunin son kadar önemli bir dubara haline mevruttir ve binlerce adam aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, ekseriyetle bacanaklarla bu arada evde oynanır, fakat online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla yanında, yalnızca canlı okey oyna seçeneğine ehil olan birbir hayli farklı platform da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının kabiliyetlerini göstermeleri derunin kıyak bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller ihraz şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Katılın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına kavuşmak derunin birbir hayli farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr gibi birbir hayli farklı platform, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar ekseriyetle makul bir ücret mukabillığında düzenlenirken, bazı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her çağ ödül derunermese bile, ücretsiz deneyim kazandırmaları açısından yarayışlıdır.
 • Canlı okey turnuvalarına kavuşmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve kabiliyetlerini vüruttirmelerine imkân tanır. üste turnuvalarda ödül ihraz şansı, insanoğluın bu turnuvalara taalluk göstermelerinin anne nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında çıkmak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında başarılı olmanın en iyi yollarından biri, okey kağşamak derunin muktezi olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir diğer önemli faktör ise, okey oyuncularının son kadar sabırlı ve tetik olmasıdır. Okey oynarken sabırlı yetinmek, oyuncuların doğru hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı kabil.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına sulplmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini vüruttirmeli ve diğer oyuncuların hamlelerini elan iyi anlamak derunin rakipleri analiz etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına kavuşmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda kabiliyetlerini ve stratejilerini vüruttirmelerine bile yardımcı olur. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına sulplmayı denemeli ve ödülleri ihraz şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey kağşamak isteyenlerin internete yönelmesiyle yanında, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu özlük, evlerinden çıkmadan okey oynama puntını rahatlıkla bulabiliyor. Üstelik bazı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu yazıda, www.okeydeyim.com.tr gibi birbir hayli online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr gibi siteler, en sevilen masa oyunlarından biri olan okeyi genel ağ üzerinden oynamanın en amelî yolu haline geldi. Bu sitelerde, taşınabilir telefonlar ya da bilgisayarlar tarafından okey kağşamak olanaklı. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. üste, sefer sırasında ya da beklerken çağ öldürmek derunin mefkûre bir dubara okey.

 • Okey Club
 • Oyun Salonu
 • Mynet Okey
 • Oyun Gemisi
 • Topu Okey

Bu siteler arasında Okey Club, en popüler seçenekler arasında mahal almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle koşunabilirsiniz. Haber koşunmaları, çekilişler gibi etkinlikler bile burada düzenleniyor. üste, yeni üyelere ücretsiz okey oynama puntı da sunuluyor.

Oyun Salonu ise, dubara oynarken kazanabileceğiniz ödülleri barındıran bir şehir olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi kaldırmak da olanaklı. Kendi dubara salonunuzu oluşturabilir ve arkadaşlarınızla okey oynayabilirsiniz.

Site Özellikleri Ücretli mi?
Oyun Gemisi Refik hayatiyetlisı ortamı ile nazarıitibar çeker Hayır
Topu Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Hayır
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce dubara seçeneği vardır He (makul seçeneklerde)

Tablo üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri bile mevcut olsa da, bazı sitelerin makul seçenekleri derunin ücret istek ediyor. Bu nedenle önceden sondaj yapmakta fayda var.

Bu sitelerde okey oynarken, döneminızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven herkes, bu sitelerde kendi seviyesine mütenasip rakipler ile rahatlıkla koşunabilir.

Okey Nasıl Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk harsünde nispeten popüler bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun ana amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içre dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey elbette oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm detaylar.

Okey Oyna: Okey kağşamak derunin öncelikle bir seki okey taşı ve minimum iki hileci gerekmektedir. En bir tomar dört oyuncuyla da dubara oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye mütebaki taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “rezerv taşı” olarak adlandırılır. Oyun adım atar ve her hileci sırayla taş alıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 tane seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir renk ya da dalavere üzerine atılan bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr gibi dubara sitelerindeki gibi sıralanır ve diğer oyuncularla uğraş edilir.

 • Okey taşları renklerine nazaran dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mavi ve yağız
 • Okey taşları ayrıca skorlarının da tesiri altında tutulur ve toplamda 106 tane olan taşlar, her renkte 13 tane skorlı taş ve aralarında joker okeyi skorlan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu derunin bazı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Bir numara alelade taş çkaldırmak, elan bir tomar hamle şansının olması demeına hasılat.
 2. Taşları elan hızlı dizmek derunin iki ara bırakarak cem icra etmek.
 3. İlk elden skorlı taşlar varsa, bu taşları toplamak ve nezdinde okey taşı bulunamıyorsa bu skorlara nazaran düzen tesis etmek.
Okey Taktikleri Oyun İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Bakılırsa Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı olanaklı başüstüneğunca kullanmaya çalışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin Gayrı oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, önemli bir şekilde taşların yerleşimini bünyen.

Okey, şatır vakit tespit etmek derunin nispeten mefkûre bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nasıl Oynanır?” mirlıklı yazımızdan bilistifade, okey oynamaya mirlayabilirsiniz.

okey oyna
canlı okeye giriş yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir