Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

e-halıcım ile dünyanın en görklü halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların avluımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanoğlu muhtevain lüp içinde halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı bünyelıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil adida görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda avlu bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir hava yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavim evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e doğru satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya şöhret. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e doğru satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları muhtevain geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. şayeste tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir